gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Коронавірус (COVID-19)

Детальна інформація про коронавірус COVID-19

Бот самооцінки короновірусу

Аналітична панель моніторингу стану готовності закладів, що надають спеціалізовану та екстрену медичну допомогу, до контрактування з НСЗУ - буде корисною для представників місцевої влади, бізнесу, закладів охорони здоров'я, громадських активістів.

Дешборд детально відображає стан готовності закладів до контрактування з НСЗУ за такими умовами як автономізація, комп'ютеризація, підключення до ЕСОЗ тощо.

Дешборд складається з 11 розділів.

1. Титульний розділ є своєрідним змістом аналітичної панелі.

2. Рейтинг готовності закладів 

Містить зведену таблицю, на якій розміщено всі заклади, що надають що надають спеціалізовану та екстрену медичну допомогу. На таблиці можна побачити рейтинг кожного закладу стосовно готовності до контрактування за такими критеріями: 

 • автономізація; 

 • комп'ютеризація;

 • підключення до МІС; 

 • наявність КЕП; 

 • наявність ліцензії на медичну практику; 

 • наявність ліцензії на наркотичні засоби / прекурсори;

 • реєстрація закладу в ЕСОЗ; 

 • реєстрація всіх лікарів в ЕСОЗ

За виконання кожного з пунктів надається до 4 балів. Тож максимальна можлива кількість балів для закладу становить 32. 

Над таблицею розміщено фільтри, за допомогою яких можна відсортувати інформацію у потрібному ключі. Так, можна вибрати заклади, які відносять до певної області або мають відповідне підпорядкування - обласне, міське, районне, ОТГ / селищній раді та центральне районне. Можна відсортувати заклади за відношенням до певного міжрегіонального департаменту НСЗУ, за назвою закладу або ЄДРПОУ.

3. Загальний стан готовності закладів, що надають спеціалізовану та екстрену допомогу до контрактування з НСЗУ  

Сторінка складається з таблиці, діаграми та фільтрів. Ліворуч зазначено цифру - загальну кількість закладів у системі. На діаграмі вище можна побачити відсоток готовності, нижче - розподіл закладів за рівнем готовності. На будь-яку зі строк діаграми можна натиснути, щоб отримати деталізовану інформацію. Деталізована інформація відобразиться і в діаграмі, і в таблиці.

У таблиці подано все заклади у відповідності з вище наведеними критеріями готовності. Ліворуч на сторінці, а також зверху над таблицею розміщено фільтри, які дають змогу встановлювати будь-які потрібні рівні деталізації.

Сторінки 4-11 про стан автономізації, комп'ютеризації, підключення до МІС, отримання КЕП лікарями, реєстрації в ЕСОЗ, про стан отримання ліцензій на медичну практику та на наркотичні засоби / прекурсори, про стан реєстрації в ЕСОЗ всіх лікарів мають ідентичну структуру.

На кожній з названих сторінок міститься інформація про готовність закладів  за відповідним критерієм. Відсоток готовності за кожним показником розраховується наступним чином:

 • за умови повного виконання вимоги (наприклад, заклад автономізовано), нараховується максимальний бал - 4; 

 • за умови часткового виконання умови (заклад перебуває  в процесі перетворення в КНП) нараховується 2 бали; 

 • якщо умову не виконано, нараховується 0,25 балів; 

 • заклад не надав інформацію - 0 балів; 

 • далі отримана кількість балів закладу за відповідним критерієм автоматично ділиться на максимальний бал показника та помножується на 100%. І це дає інформацію про загальну готовність закладу за певним показником. 

Наприклад, для закладу який перебуває в процесі автономізації показник готовності автономізації буде становити 50%, а для автономізованого закладу, відповідно, 100%.

Діаграма праворуч ілюструє кількість закладів за відповідним статусом (автономізації, комп'ютеризації, підключення до МІС, отримання КЕП лікарями, реєстрації в ЕСОЗ та ін) - скільки вже здійснили певну дію, скільки перебувають в процесі, скільки ще не розпочали процес, а також кількість закладів, які ще не надали відповідну інформацію НСЗУ.

У таблиці нижче подано інформацію-рейтинг закладів, а у діаграмі ліворуч - статистика готовності закладів за за відповідним критерієм у розрізі областей.

Ліворуч на сторінці, а також зверху над таблицею розміщено фільтри, які дають змогу встановлювати будь-які потрібні рівні деталізації. Користуючись фільтрами, можна швидко отримувати потрібну інформацію. 

Для перегляду дешборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Щоб почати пошук за новими фільтрами, використовуйте кнопку “Скасувати фільтри”.

Праворуч внизу є опції для репосту у соціальних мережах та функція “Розгорнути дешборд на весь екран”, ліворуч - дата останнього оновлення інформації.

Важлива інформація (!).

Звідки на аналітичні панелі НСЗУ потрапляють дані про спеціалізовані та інші заклади? Джерелом інформації дешбордів Національної служби здоров'я України є дані з Єдиного державного реєстру, електронної системи охорони здоров'я та надані закладами до НСЗУ особисто.

Стан підготовки закладів охорони здоров'я, які надають медичну допомогу (окрім ПМД та ЕМД), до укладення договорів з НСЗУ можна переглянути на окремому дешборді за посиланням.

У випадку, коли заклад охорони здоров'я має намір звернутися до НСЗУ з метою оновлення статусу якогось показника, то потрібно звернутись до відповідальних осіб у той міжрегіональний департамент НСЗУ, до якого територіально відноситься заклад.
1. Центральний МД- Олександра Вовк [email protected]

2. Північний МД- Дмитро Кущ [email protected]

3. Південний МД – Роман Колонтай [email protected]

4. Західний МД- Мирослава Децик [email protected]

5. Східний МД – Олександр Овод [email protected]