gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Дашборд “Інформація про залишки лікарських засобів, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню COVID-19” складається з трьох розділів.

У першомуІнформація щодо наявності в закладах охорони здоров’я лікарських засобів та другому Інформація щодо наявності в закладах охорони здоров’я лікарських засобів. Карта розділах можна знайти дані щодо залишків препаратів, які входять в перелік лікарських засобів, необхідних для боротьби з COVID-19. Зокрема, тут можна побачити: 
- загальну кількість закладів, що звітують про залишки;
-  кількість закладів, в яких наявні залишки;
- загальна кількість МНН, за якими збирається інформація;
- кількість МНН, за якими наявні залишки;
- загальна кількість лікарських засобів, за якими надається інформація;
- поточні залишки. 

ЦІ дані містяться вгорі на сторінці першого розділу. Фільтри ліворуч -  “Область”, “Населенный пункт”, “Надавач послуг”, “МНН”, “Лікарський засіб” та “Звітна дата” - допоможуть агрегувати інформацію у необхідному ключі. Або можна деталізувати інформацію за допомогою кнопок-фільтрів над таблицею. 

У таблиці за кожним МНН можна побачити наступне - поточний залишок, його приріст за добу, середній залишок за 7 днів, кількість закладів, де наявний МНН, а також приріст за добу кількості закладів, де наявний МНН.

Другий розділ дозволяє побачити всю цю інформації на карті в розрізі областей України. Рівень необхідної деталізації допоможуть визначити фільтри ліворуч та показники, розташовані під картою ліворуч. Інформація оновлюється щоденно. А джерелом даних є ДП “Медичні закупівлі України”.

Третій розділ Інформація щодо наявності залишків, необхідних для боротьби з COVID-19, в аптечних закладах дозволяє переглядати зазначені вище дані за кожною аптечною мережею в розрізі МНН та дозування. Так, вгорі сторінки міститься інформація про:
- загальну кількість аптечних закладів, що звітують про залишки;
- кількість аптечних закладів, в яких наявні залишки;
- поточні залишки лікарських засобів; 
- кількість МНН та лікарських засобів, за якими збирається інформація;
- кількість лікарських засобів, за якими наявні залишки.

Інформація оновлюється щотижнево. А джерелом даних є Держлікслужба.

Щоб застосувати фільтр, потрібно натиснути на текстове поле, а потім вибрати один із запропонованих варіантів або почати писати в текстовому фільтрі біля зображення лупи. Щоб скинути всі фільтри, скористайтесь посиланням «скинути фільтри» у лівому верхньому кутку сторінки. Щоб скинути конкретний фільтр, скористайтесь ластиком біля фільтру.

На кожному розділі дашборду:
- дата останнього оновлення даних розташована в у нижньому лівому куті  сторінки;
- опція для репосту у соціальних мережах - в правому нижньому куті сторінки;
- опція скинути всі фільтри для подальшого пошуку інформації - в лівому верхньому куті;
- розкрити дашборд на весь екран - використовуйте стрілки в правому нижньому куті.

Для перегляду дашборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.