gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Коронавірус (COVID-19)

Детальна інформація про коронавірус COVID-19

Бот самооцінки короновірусу

Аналітична панель відображає стан готовності закладів, які надають екстрену медичну допомогу, і їхніх центральних оперативних диспетчерських (ЦОД) до контрактування з НСЗУ за 10 критеріями:
- автономізація;
- підключення до МІС;
- наявність КЕП;
- наявність ліцензії на медичну практику;
- наявність ліцензії на наркотичні засоби;
- реєстрація в ЕСОЗ;
- наявність ЦОД;
- приймання ЦОД викликів з усієї території регіону;
- приймання ЦОД викликів з усіх видів телефонів;
- підключення ЦОД до централь 103.

На дешборді можна побачити рейтинг кожного закладу стосовно готовності до контрактування вище названими критеріями. За виконання кожного з пунктів надається до 4 балів. Тож максимальна можлива кількість балів для закладу становить 40.

Над таблицею розміщено фільтри, за допомогою яких можна відсортувати інформацію у потрібному ключі. Так, можна вибрати заклади, які відносять до певної області. Можна відсортувати заклади за відношенням до певного міжрегіонального департаменту НСЗУ, за назвою закладу або ЄДРПОУ.

Моніторинг стану готовності закладів, які надають екстрену медичну допомогу, і їхніх центральних оперативних диспетчерських (ЦОД) до контрактування з НСЗУ - буде корисним для представників місцевої влади, бізнесу, закладів охорони здоров'я, громадських активістів.

Для перегляду дешборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Інформація про оновлення даних дешборду знаходиться праворуч згори.

Важлива інформація (!).

Звідки на аналітичні панелі НСЗУ потрапляють дані про спеціалізовані та інші заклади? Джерелом інформації дешбордів Національної служби здоров'я України є дані з Єдиного державного реєстру, електронної системи охорони здоров'я та надані закладами до НСЗУ особисто.

У випадку, коли заклад охорони здоров'я має намір звернутися до НСЗУ з метою оновлення статусу якогось показника, то потрібно звернутись до відповідальних осіб у той міжрегіональний департамент НСЗУ, до якого територіально відноситься заклад.

1. Центральний МД- Олександра Вовк [email protected]

2. Північний МД- Дмитро Кущ [email protected]

3. Південний МД – Роман Колонтай [email protected]

4. Західний МД- Мирослава Децик [email protected]

5. Східний МД – Олександр Овод [email protected]

Стан підготовки закладів охорони здоров'я, які надають медичну допомогу (окрім ПМД та ЕМД), до укладення договорів з НСЗУ можна переглянути на окремому дешборді за посиланням.