gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

На дашборді Статистика ведення електронних медичних записів в ЕСОЗ наведено детальну інформацію щодо створених електронних медзаписів (ЕМЗ).

Аналітична панель складається з 4 розділів: “Деталізація створених електронних медичних записів”, “Деталізація створених електронних медичних записів. Мапа за областями”, “Динаміка створених ЕМЗ” та “Таблиця ЕМЗ”. 

Кожен розділ містить інформацію про такі створені в ЕСОЗ показники:
всі електронні медичні записи ( е-медзапис це - електронний документ визначеної форми та обсягу, який містить медичну інформацію про пацієнта, його стан, а також надання медичної допомоги та її результатів);
- всі епізоди (медичний епізод - це період від першого звернення (взаємодії) пацієнта до закладу охорони здоров’я за медичною допомогою з певної проблеми зі здоров’ям до останньої взаємодії (включно) за цією ж проблемою);
епізоди з взаємодіями (епізоди, в рамках яких лікарі створювали взаємодії);
- епізоди без взаємодій (епізоди, в рамках яких лікарі ще не створили жодної взаємодії);
взаємодії (взаємодія - це блок інформації “Причини звернення - Діагнози - Дії”, який відноситься до одного епізоду в межах одного прийому);
- створені направлення (направлення - це скерування пацієнта ініціатором направлення з метою надання пацієнтові медичної 

допомоги, яку ініціатор направлення не може або не повинен надавати пацієнту, а також замовлення лабораторних та інструментальних досліджень);
виконані направлення (направлення, за якими пацієнт вже отримав медичні послуги);
- процедури (це блок інформації щодо проведених медичних інтервенцій);
обстеження (це блок інформації щодо результатів спостережень, вимірюваних параметрів та інших характеристик пацієнта);
- діагностичні звіти (це вид медичних записів, які створюються надавачами медичних послуг для того, щоб відобразити результати проведеної діагностики, або результати лабораторних досліджень).

Кожен із вказаних показників розкладається на такі - “Створено загалом”, “Активні” (тобто без тих, які створені помилково), “Позначено як помилкові” (медичні записи, котрі через деякий час позначили як такі, що внесені помилково). 

При цьому, показник Всі ЕМЗ”  включає в себе всі створені епізоди, створені направлення, взаємодії, діагностичні звіти, процедури та обстеження.

Показник Всі створені епізодивключає в себе створені епізоди з взаємодіями та без взаємодій.

До кожного з показників можна застосувати фільтри з деталізації по дням, тижням, місяцям, кварталам в розрізі надавачів послуг, областей реєстрації надавачів послуг та населених пунктів реєстрації надавачів послуг.

Графічні зображення, які містяться на сторінках дашборду, є клікабельними. Це означає, що можна можна вибрати будь-який об'єкт візуалізації і всі показники та елементи візуалізації на сторінці автоматично перерахуються.

На кожному розділі дашборду:
- дата останнього оновлення даних розташована в у нижньому лівому куті  сторінки;
- опція для репосту у соціальних мережах - в правому нижньому куті сторінки;
- опція скинути всі фільтри для подальшого пошуку інформації - в лівому верхньому куті;
- розкрити дашборд на весь екран - використовуйте стрілки в правому нижньому куті.

Для перегляду дашборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Дашборд Статистика ведення електронних медичних записів в ЕСОЗ дозволить всім керівникам закладів охорони здоров’я, представникам МІС, департаментам охорони здоров’я бачити актуальну інформацію про ведення електронних медичних записів у кожній лікарні, у кожного надавача медичних послуг.