gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Дашборд містить інформацію про медичні заклади, що уклали договори за 31-м пакетом - “Стаціонарна допомога пацієнтам з коронавірусною хворобою COVID-19”. Дані дашборду, зокрема, про кількість медичного персоналу, медичні команди, сформовано на основі інформації з електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) та звітів надавачів медичних послуг.

Дашборд складається з 2 розділів: “Інформація про медичні заклади, визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19” та “Розподіл показників серед медичних закладів, що надають стаціонарну допомогу пацієнтам з COVID-19 за областями. Карта”.

Аналітична панель відображає:
- кількість та розташування закладів для госпіталізації пацієнтів з підозрою на COVID-19 по всій Україні;
- кількість місць ізоляції хворих;
- загальну кількість ліжко-місць;
- кількість інфекційних ліжко-місць;
- кількість ліжко-місць у відділеннях інтенсивної терапії; 
- кількість апаратів штучної вентиляції легень;
- загальну кількість лікарів, зокрема, анестезіологів, інфекціоністів, терапевтів та педіатрів;
- кількість медичних команд відповідно до договору з НСЗУ;
- кількість середнього медичного персоналу.

Ліворуч від карти розміщено фільтри, за допомогою яких можна відсортувати інформацію за областями та кодом ЄДРПОУ лікарні.

Фільтри дашборду дають змогу побачити дані конкретної області: кількість закладів, місць ізоляції, апаратів ШВЛ та інші. Опція “Скинути фільтри” знаходиться ліворуч.

Якщо піднести мишку на карту до певного закладу, то відображатиметься наступна інформація: код ЄДРПОУ лікарні, повна назва ЗОЗ, кількість інфекційних ліжок-місць, а також додаткова кількість інфекційних ліжко-місць, яка може бути розгорнута за потреби, тощо.

Інформація на дашборді про кількість надавачів, лікарів оновлюватиметься щоденно. Інформація про наявні ліжка, апарати ШВЛ оновлюється 1 раз на місяць.

Дата останнього оновлення даних розташована в лівому нижньому куті  сторінки. Опція для репосту у соціальних мережах - в правому нижньому куті сторінки. Щоб розкрити дашборд на весь екран, використовуйте стрілки в правому нижньому куті.