gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Коронавірус (COVID-19)

Детальна інформація про коронавірус COVID-19

Бот самооцінки короновірусу

Дашборд містить інформацію про місця госпіталізації та рівень оснащеності  закладів для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Відповідні лікарні були відібрані і схвалені очільниками областей та регіональними департаментами охорони здоров’я, рекомендовані НСЗУ спільно з МОЗ.

Дашборд має вигляд електронної карти. На інтерактивній карті відображено комунальні заклади охорони здоров’я (ЗОЗ) України, в яких є умови для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, а також безпечного розділення потоків та лікування пацієнтів, госпіталізованих з іншими діагнозами.

Аналітична панель відображає: 

  • кількість та розташування закладів для госпіталізації пацієнтів з підозрою на COVID-19 по всій Україні;

  • кількість місць ізоляції хворих;

  • загальне число ліжко-місць;

  • кількість інфекційних ліжко-місць;

  • кількість ліжко-місць у відділеннях інтенсивної терапії; 

  • кількість апаратів штучної вентиляції легень;

  • кількість анестезіологів (дитячих та дорослих разом); 

  • кількість інфекціоністів, терапевтів та педіатрів в цих лікарнях. 

Ліворуч від карти розміщено фільтри, за допомогою яких можна відсортувати інформацію за областями та кодом ЄДРПОУ лікарні.

Фільтри дашборду дають змогу побачити дані конкретної області: кількість закладів, місць ізоляції, апаратів ШВЛ та інші. Опція “Скинути фільтри” знаходиться ліворуч.

Якщо піднести мишку на карту до певного закладу, то відображатиметься наступна інформація: код ЄДРПОУ лікарні, географічні координати (широта та довгота), повна назва ЗОЗ, кількість інфекційних ліжок-місць, а також додаткова кількість інфекційних ліжко-місць, яка може бути розгорнута за потреби, тощо.

Інформація на дашборді оновлюватиметься при залученні нових закладів охорони здоров’я або додатковій верифікації даних.

Дата останнього оновлення даних розташована в лівому нижньому куті  сторінки. Опція для репосту у соціальних мережах - в правому нижньому куті сторінки. Щоб розкрити дашборд на весь екран, використовуйте стрілки в правому нижньому куті.