gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Дашборд «Виплати аптечним закладам за договорами з НСЗУ» містить інформацію щодо сум виплат аптечним закладам-учасникам урядової програми реімбурсації “Доступні ліки”.

Дашборд має два розділи. Перемикатись між розділами можна за допомогою стрілок під таблицею.

1. У першому розділі інформація щодо виплат розміщена у вигляді таблиці.

Для більш швидкого та ефективного отримання інформації про обсяги виплат аптечним закладам, можна використовувати наступні фільтри:
- область реєстрації;
- населений пункт реєстрації;
- тип власності (комунальний, приватний та ФОП);
- код ЄДРПОУ;
- назва аптечного закладу;
- звітний період.

Для отримання деталізованої інформації можна також обирати фільтри безпосередньо у таблиці. Щоб збільшити дашборд, натисніть на стрілочки у правому нижньому куті. Там також є можливість отримати посилання для репосту у соціальних мережах.

2. У другому розділі дашборду інформація щодо виплат аптечним закладам за договором з НСЗУ розміщена у графічному вигляді.

Тут також міститься графічне відображення виплат аптечним закладам, які НСЗУ здійснила за звітний період.

У цьому розділі так само зручно використовувати фільтри за областю та формою власності. Фільтрування інформації за окремий проміжок часу здійснюється з використанням опції «Звітний період» - у лівій колонці.

Для продовження пошуку інформації щодо іншої області, закладу чи проміжку часу і в першому, і другому розділі використовуйте опцію «Скасувати фільтри» у верхньому лівому куті таблиці.

Дата останнього оновлення інформації дашборду - у лівому нижньому куті таблиці.

Для перегляду дашборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Розділ сайту оновлюється кілька разів на місяць.

Тут можна завантажити відкриті дані щодо виплат за договорами аптечним закладам за програмою Реімбурсації "Доступні ліки".