gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Дашборд містить інформацію про місця надання первинної медико-санітарної допомоги. На дашборд потрапляє кожен лікар, що надає первинну медичну допомогу у закладах, які уклали договір з НСЗУ.

Дашборд складається з двох розділів . Відкрити кожен з них можна за стрілками знизу сторінки. Для зручності використання рекомендуємо натиснути кнопку «на весь екран» на нижній панелі дашборду праворуч. І перегляд даних відбуватиметься у збільшеному масштабі.

Електронна карта місць надання ПМД. 
Розділ містить інформацію про загальну кількість надавачів ПМД, які працюють за договором з НСЗУ. Кількість місць надання первинної медичної допомоги та кількість лікарів ПМД. 

Ліворуч розташовані фільтри, які можна застосувати для швидкого пошуку потрібної інформації:
- область;
- тип населеного пункту та населений пункт;
- форма власності;
- надавач послуг (пошук за назвою медичного закладу);
- тип підрозділу (амбулаторія, ФАП, філія (інший відокремлений підрозділ);
- спеціалізація лікаря;
- ПІБ лікаря.

Обравши область чи населений пункт, ви побачите усі заклади ПМД на карті, отримаєте у таблиці під картою повний перелік місць надання послуг, їх адреси та контактний телефон. На сторінці також міститься інформація щодо кількості декларацій лікаря. А у полі  про рекомендований обсяг практики “Ліміт” є відповідна позначка про те, чи може лікар ще укладати декларації з новими пацієнтами. Тобто якщо навпроти прізвища стоїть галочка, то лікар уже набрав оптимальну кількість пацієнтів, якщо стрілочка вгору, то ще ні.

Наголошуємо на тому, що інформація дашборду - достовірна. Якщо лікар, який не набрав ліміт декларацій, відмовляє пацієнту в укладенні декларації - слід звернутися до керівника закладу за поясненням причини відмови.

Ліміт — це рекомендований для кожного лікаря обсяг практики, тобто кількість декларацій із пацієнтами. Для терапевта лімітом є 2000 декларацій, для сімейного лікаря — 1800, для педіатра — 900.

Щоб скинути всі фільтри, скористайтесь посиланням «скинути фільтри» у лівому верхньому кутку сторінки. Щоб скинути конкретний фільтр, скористайтесь ластиком біля фільтру.

Перелік місць надання послуг та лікарів первинної медичної допомоги. 
Розділ містить інформацію про назву надавача послуг, місце та адресу надання послуг, контакти закладу ПМД, спеціалізацію та ПІБ лікаря, кількість декларацій по кожному з них.

Також можна навести мишкою рядок та стовпчик у таблиці. Тоді з'явиться можливість побачити додаткову інформацію - графік роботи закладу ПМД, розподіл наявних декларацій у кожного лікаря за віком та статтю пацієнтів.  Ліворуч так само Ліворуч розташовані фільтри, які можна застосувати для швидкого пошуку потрібної інформації.

Для перегляду дашборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально. Дата останнього оновлення сторінки - і лівому нижньому куті.