gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Дашборд «Стан подання пропозицій закладами охорони здоров`я на укладення договорів з НСЗУ за програмою медичних гарантій» містить інформацію про подання пропозицій спеціалізованими закладами в системі “Смарттендер”. Заклади, які надають первинну медичну допомогу укладають договори через електронну систему охорони здоров’я. Стан обробки пропозицій закладів ПМД можна побачити тут.

Дашборд «Стан подання пропозицій закладами охорони здоров`я на укладення договорів з НСЗУ за програмою медичних гарантій» має три розділи.

1. У першому розділі «Стан розгляду поданих пропозицій» міститься інформація про статус поданих пропозицій до НСЗУ в системі “Смарттендер”, а також їх розподіл за групами послуг.
У заголовку розділу відразу можна бачити кількість закладів, які подали пропозиції, та кількість поданих пропозицій. Діаграма вгорі показує розподіл поданих пропозицій за групами послуг.

У таблиці у верхньому правому куті міститься інформація про кількість отриманих пропозицій та їх статуси:
Нова - пропозиція подана закладом та ще не переглянута НСЗУ;
На розгляді - знаходиться на перевірці в НСЗУ;
Подана повторно - пропозиція після перевірки НСЗУ та виправлення неточностей подана повторно;
Відхилена заявка відізвана закладом або відхилена НСЗУ;
Очікує проєкт договору - пропозиція перевірена та підтверджена НСЗУ.
Підписана НСЗУ - проєкт договору підписаний зі сторони НСЗУ та очікує підписання надавачем послуг;
Підписана - проєкт договору підписано обома сторонами, заявка перейшла в чинний договір.

У таблиці в центрі сторінки розміщено перелік закладів, які подали пропозиції. У таблиці зазначено ЄДРПОУ, повну назву закладу та кількість місць надання послуг, дату подачі пропозицій, групи послуг.

За допомогою фільтрів ліворуч інформацію можна аналізувати за наступними критеріями:
- область реєстрації закладу;
- населений пункт; 
- форма власності;
- назва надавача; 
- статус пропозиції;
- напрям;
- група послуг.

2. Другий розділ «Розподіл поданих пропозицій за групами послуг» показує розгорнуту картину поданих пропозицій відповідно до груп послуг.
Вгорі дашборду міститься інформація про кількість закладів, груп послуг та поданих пропозицій. Праворуч вгорі графічно наведена інформація про розподіл закладів за кількістю поданих пропозицій. Діаграма допомагає проаналізувати, скільки закладів по всій України подали пропозиції за певною кількістю пакетів. Нижче розташовано графік частки надавачів в розрізі груп послуг від загальної кількості ЗОЗ, що подали пропозиції.

У таблиці зображено дані про розподіл закладів, які подали пропозиції, за областями. У таблиці упорядковано дані про кількість поданих пропозицій за областями.

Всі графічні зображення та таблиця є клікабельними. Наприклад: при виборі області в таблиці під нею відкривається перелік всіх населених пунктів, натиснувши на рядок з населеним пунктом - можна побачити перелік закладів, які подали пропозиції, після вибору рядка з лікарнею - бачимо номер та назву пакету.
Також інформацію можна відсортувати за допомогою фільтрів.

3. Третій розділ «Розподіл поданих пропозицій за областями» зображує інформацію про кількість поданих пропозицій та їх статут за областями.
На карті України із закладами, які подають пропозиції, є цифри. Цифра на кожній області означає кількість надавачів, які подали пропозиції до НСЗУ. Також інформацію можна відсортувати за допомогою фільтрів «Тип населеного пункту», «Форма власності», «Статус пропозиції», «Напрям» та «Група послуг».

На кожному розділі дашборду:
- дата останнього оновлення даних розташована в лівому нижньому куті  сторінки;
- опція для репосту у соціальних мережах - в правому нижньому куті сторінки;
- опція скинути всі фільтри для подальшого пошуку інформації - в лівому верхньому куті;
- розкрити дашборд на весь екран - використовуйте стрілки в правому нижньому куті.

Для перегляду дашборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Аналітична панель моніторингу стану подання пропозицій на укладення договору з НСЗУ буде корисною для представників місцевої влади, бізнесу, закладів охорони здоров'я, громадських активістів.