gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Коронавірус (COVID-19)

Детальна інформація про коронавірус COVID-19

Бот самооцінки короновірусу

Дашборд складається з семи розділів і містить:

— деталізацію виписаних електронних рецептів за категоріями захворювань і лікарськими засобами; 
—  інформацію про виписані електронні рецепти та вік, стать пацієнтів на рівні кожного закладу первинної допомоги по всій Україні, в розрізі областей, населених пунктів та закладів ПМД.

На дашборд потрапляє кожен виписаний електронний рецепт і це дозволяє бачити загальну картину споживання лікарських засобів за оновленою урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки».

Фільтри дашборду

Пошук інформації відбувається за допомогою наступних фільтрів:
— область;
— населений пункт;
— тип населеного пункту (місто, село, смт);
— тип власності (комунальний, приватний, ФОП);
— ЄДРПОУ / назва закладу;
— лікарський засіб (МНН);
— групи захворювань;
— вікова група;
— стать.

Щоб застосувати фільтр, потрібно натиснути на текстове поле, а потім вибрати один із запропонованих варіантів або почати писати в текстовому фільтрі біля зображення лупи.

Приклади використання фільтрів

Обравши у фільтрі лікарський засіб, ви побачите категорію захворювання, за яким виписано ЛЗ, аналітичні дані щодо співвідношення вікових груп населення та кількістю виписаних електронних рецептів. Також міститься інформація про стать пацієнтів, яким призначено обраний ЛЗ, деталізацію відповідно типу населеного пункту.

Якщо обрати у фільтрі групу захворювання, можна проаналізувати, який саме з лікарських засобів (МНН), виписують найчастіше.

При застосуванні фільтрів про географічні дані зручно працювати з деталями щодо виписаних електронних рецептів за категоріями і лікарськими засобами у конкретному регіоні.

Щоб скинути всі фільтри, скористайтесь посиланням «скинути фільтри» у лівому верхньому кутку сторінки. Щоб скинути конкретний фільтр, скористайтесь ластиком біля фільтру.

Навігація і візуалізація дашборду 

Працювати з даними зручно також за допомогою візуалізацій, графіків, діаграм таблиць.

Можна вибрати будь-який об'єкт на діаграмі/графіку/таблиці і всі показники та елементи візуалізації на сторінці автоматично перерахуються. Кнопками над графіками легко перемикати деталізацію від області до населеного пункту.

Кожна з п'яти сторінок відкривається стрілками знизу сторінки. Для зручності використання рекомендуємо натиснути кнопку «на весь екран» на нижній панелі дашборду праворуч. Тоді перегляд даних відбуватиметься у збільшеному масштабі.

Для перегляду дашборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Інформація дашборду оновлюється кілька разів на тиждень. Дата оновлення вказана у нижньому лівому куті сторінки.

Тут можна завантажити інформацію про виписані  електронні рецепти за програмою реімбурсації "Доступні ліки".