gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Коронавірус (COVID-19)

Детальна інформація про коронавірус COVID-19

Бот самооцінки короновірусу

Дашборд «Стан подання пропозицій на укладення договору з НСЗУ від закладів спеціалізованої медичної допомоги» має три розділи.

1. У першому розділі «Стан розгляду поданих пропозицій за групами медичних послуг» міститься інформація про статус поданих пропозицій до НСЗУ.
У заголовку розділу відразу можна бачити кількість закладів, які подали пропозиції, та кількість пропозицій. Графік вгорі показує розподіл поданих пропозицій за групами послуг.

У таблиці у верхньому правому куті міститься інформація про кількість отриманих пропозицій та їх статуси:
Нова - пропозиція подана закладом та ще не переглянута НСЗУ;
На розгляді - знаходиться на перевірці в НСЗУ;
Очікує проєкт договору- пропозиція перевірена та підтверджена НСЗУ.

У таблиці в центрі сторінки розміщено перелік закладів, які подали пропозиції. У таблиці зазначено ЄДРПОУ закладу, адресу, кількість поданих пропозицій та дату їх подачі, групи послуг.

За допомогою фільтрів ліворуч інформацію можна аналізувати за наступними критеріями:
- область реєстрації закладу;
- населений пункт; 
- тип населеного пункту;
- код ЄДРПОУ закладу;
- група послуг;
- дата подачі пропозиції;
- статус пропозиції.

2. Другий розділ «Детальний аналіз поданих пропозицій» показує розгорнуту картину поданих пропозицій відповідно до областей та спеціалізованих закладів.

Вгорі дешборду міститься інформація про кількість закладів, груп послуг та поданих пропозицій.
Нижче графічно наведена інформація про розподіл закладів за кількістю поданих пропозицій. Графік допомагає проаналізувати, скільки спеціалізованих закладів по всій України подали пропозиції за певною кількістю пакетів. На наступному графіку зображено дані про розподіл закладів, які подали пропозиції, за областями. У таблиці упорядковано дані про кількість поданих пропозицій за областями.

Всі графічні зображення та таблиця є клікабельними. Наприклад: при виборі області в таблиці під нею відкривається перелік всіх населених пунктів, натиснувши на рядок з населеним пунктом - можна побачити перелік закладів, які подали пропозиції, після вибору рядка з лікарнею - бачимо номер та назву пакету.
Також інформацію можна відсортувати за допомогою фільтрів «Область», «Населений пункт», «Тип населеного пункту», «Код ЄДРПОУ», «Назва закладу» та «Група послуг».

3. Третій розділ «Аналіз частки поданих пропозицій в розрізі груп медичних послуг від загальної кількості закладів, що подали» дає уявлення про рівень затребуваності та  кількість певних пакетів послуг, на які ЗОЗ подають пропозиції.
Інформацію зручно аналізувати за допомогою фільтрів «Область», «Населений пункт» та «Статус пропозиції».

На кожному розділі дешборду:
дата останнього оновлення даних розташована в лівому нижньому куті  сторінки;
- опція для репосту у соціальних мережах - в правому нижньому куті сторінки; 
- опція скинути всі фільтри для подальшого пошуку інформації - в лівому верхньому куті;
- розкрити дашборд на весь екран - використовуйте стрілки в правому нижньому куті. 

Для перегляду дешборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Аналітична панель моніторингу стану подання пропозицій на укладення договору з НСЗУ від закладів спеціалізованої медичної допомоги - буде корисною для представників місцевої влади, бізнесу, закладів охорони здоров'я, громадських активістів.