gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Коронавірус (COVID-19)

Детальна інформація про коронавірус COVID-19


Дашборд «Стан подання пропозицій на укладення договорів з НСЗУ щодо надання медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» має три розділи, які перемикаються за допомогою стрілок.

1. У першому розділі можна знайти детальну інформацію щодо стану розгляду пропозицій за групами медичних послуг

У заголовку розділу відразу можна бачити кількість закладів, які подали пропозиції, та кількість пропозицій, а також розподіл поданих пропозицій за чотирма групами послуг.

У таблиці у верхньому правому куті міститься інформація про кількість отриманих пропозицій та їх статуси:
Нова - пропозиція подана закладом та ще не переглянута НСЗУ;
Подана повторно - пропозиція була переглянута НСЗУ та повернена на доопрацювання;
На розгляді - знаходиться на перевірці в НСЗУ;
Очікує проєкт договору- пропозиція перевірена та підтверджена НСЗУ.

У таблиці в центрі сторінки розміщено перелік закладів, які подали пропозиції. У таблиці зазначено ЄДРПОУ закладу, адресу, кількість поданих пропозицій, дату їх подачі та статус, групи послуг.

За допомогою фільтрів ліворуч інформацію можна аналізувати за наступними критеріями:
- область реєстрації закладу;
- населений пункт;
- назва закладу;
- код ЄДРПОУ;
- група послуг (екстрена медична допомога, медична допомога, яка надається мобільними бригадами, стаціонарна меддопомога пацієнтам з COVID-19, в тому числі, стаціонарна меддопомога, яка надається закладами охорони здоров’я протягом квітня 2020 року);
- статус пропозиції (на розгляді, нова, очікує проєкт договору, подано повторно).

2. Другий розділ «Детальний аналіз поданих пропозицій» показує розгорнуту картину поданих пропозицій відповідно до областей та закладів, які надають первинну, спеціалізовану та екстрену медичну допомогу.

Вгорі дешборду міститься інформація про кількість закладів, груп послуг та поданих пропозицій.

Нижче графічно наведена інформація про розподіл закладів за кількістю поданих пропозицій. Графік допомагає проаналізувати, скільки ЗОЗ по всій України подали пропозиції за певними групами послуг. На наступному графіку зображено дані про розподіл закладів, які подали пропозиції, за областями. У таблиці ліворуч упорядковано дані про кількість поданих пропозицій за областями.

Всі графічні зображення та таблиця є клікабельними. Наприклад: при виборі області в таблиці під нею відкривається перелік всіх населених пунктів, натиснувши на рядок з населеним пунктом - можна побачити перелік закладів, які подали пропозиції, після вибору рядка з лікарнею - бачимо номер та назву пакету.

Також інформацію можна відсортувати за допомогою фільтрів «Область», «Населений пункт», «Тип населеного пункту», «Код ЄДРПОУ», «Назва закладу» та «Група послуг».

3. Третій розділ «Аналіз частки поданих пропозицій в розрізі груп медичних послуг від загальної кількості надавачів, що подали пропозицію» дає уявлення про рівень затребуваності та  кількість певних груп послуг, на які ЗОЗ подають пропозиції.

Інформацію зручно аналізувати за допомогою фільтрів «Область», «Населений пункт» та «Статус пропозиції».

На кожному розділі дешборду:
- дата останнього оновлення даних розташована в лівому нижньому куті  сторінки;
- опція для репосту у соціальних мережах - в правому нижньому куті сторінки;
- опція скинути всі фільтри для подальшого пошуку інформації - в лівому верхньому куті;
- розкрити дашборд на весь екран - використовуйте стрілки в правому нижньому куті.

Для перегляду дешборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Аналітична панель буде корисною для представників місцевої влади, бізнесу, закладів охорони здоров'я, громадських активістів.