gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Коронавірус (COVID-19)

Детальна інформація про коронавірус COVID-19

Бот самооцінки короновірусу

Дешборд «Стан автономізації закладів, які надають спеціалізовану, високоспеціалізовану, паліативну  медичну допомогу та реабілітацію» складається з трьох розділів: 

  • загальний стан автономізації закладів, які надають спеціалізовану допомогу; 

  • карта стану автономізації закладів за областями; 

  • динаміка автономізації закладів в розрізі областей та регіональних підрозділів; 

У першому розділі можна подивитись стан автономізації закладів, які надають спеціалізовану допомогу.
Угорі дешборду у вигляді цифр міститься наступна інформація: 

  • загальна кількість закладів; 

  • кількість автономізованих закладів; 

  • кількість закладів, які перебувають в процесі автономізації; 

  • дані про частку автономізованих закладів; 

  • дані про зміну частки автономізованих закладів за тиждень та за місяць. 

У правому верхньому куті можна простежити динаміку автономізації за останні п'ять місяців, яку зображено у вигляді графіку.
Крім того, вся вищенаведена інформація є на таблиці. Це дозволяє проаналізувати ступінь автономізації за областями України. Якщо у таблиці вибрати певний регіон, то на карті дешборду відкриється відповідна область, де зображено всі спеціалізовані заклади. Також можна навести мишкою на будь-який елемент візуалізації спеціалізованого закладу на карті. З'явиться наступна інформація стосовно обраного закладу: повна назва, адреса, керівник, ЄДРПОУ, власник закладу (орган місцевої влади).    

Також у таблиці можна налаштовувати рівень деталізації, натиснувши одне з вікон: “Область” ,“Підрозділ НСЗУ”, “Підпорядкування”, “Заклад”. Для більш швидкого та ефективного отримання інформації про рівень автономізації спеціалізованих закладів відповідно до приналежності до певної області, певного міжрегіонального департаменту НСЗУ, підпорядкування певному органу місцевої влади тощо використовуйте наступні фільтри:
- область;
- департаменті;
- код ЄДРПОУ;
- автономізовано;
- підпорядкування.

Другий розділ - це карта стану автономізації закладів, на якій можна побачити відсоток автономізованих закладів, які надають спеціалізовану допомогу, за областями. Це - зручний інструмент для того, щоб порівняти рівень автономізації між областями, побачити області-лідери. За допомоги фільтрів інформацію можна деталізувати в розрізі регіональних департаментів НСЗУ. Фільтр “Дата” дозволяє переглянути ці показники за попередні періоди.

У третьому розділі міститься інформація про динаміку автономізації закладів, які надають спеціалізовану медичну допомогу в розрізі областей та регіональних підрозділів. Динаміка зображена у формі графіку. Якщо піднести мишку до певної лінії, то з'явиться додаткова інформація про ступінь автономізації закладів. Інформацію розподілено за часом та приналежністю до міжрегіональних департаментів. Деталізацію можна змінити на рівень областей, якщо натиснути на кнопку “Область”. Для більш зручної роботи є можливість використовувати фільтри: “Область” та “Департамент”, які дозволяють порівнювати відповідно лише окремі області.

Для перегляду дешборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Щоб збільшити масштаб, натисніть на стрілочки у правому нижньому куті. Там також є можливість отримати посилання для репосту у соціальних мережах.

Дата оновлення дашборду зазначена в лівому нижньому куті.