gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

На дашборді можна знайти інформацію щодо кількості всіх зареєстрованих закладів охорони здоров'я та динаміку їх реєстрації в системі.

За допомогою фільтрів, що розміщені в лівій частині екрану ви можете обрати потрібні вам заклади:

1. За типом допомоги:
 - Аптека
 - Первинна
 - Спеціалізована (заклади спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги, паліативної медичної допомоги та реабілітації)
2. За організаційно-правовою формою:
 - ФОП
 - Юридична особа
3. За областю реєстрації
4. За типом населеного пункту
5. За назвою населеного пункту
6. За кодом ЄДРПОУ

Вгорі  екрана дашборду розміщені візуалізовані результати пошуку:  кількість надавачів, кількість нових закладів, що зареєструвались в системі за останні 7 днів.

Варто звернути увагу, що кількість зареєстрованих надавачів може відрізнятись від кількості закладів за типом допомоги - через те, що деякі надавачі послуг зареєстрували декілька закладів. Там ви також можете побачити динаміку реєстрації закладів в системі - за 24 години, за 7 днів, за 30 днів, за 180 днів - як у вигляді цифр з позначкою або зростання показників, або зниження кількості, так і у вигляді діаграм із зазначенням конкретного проміжку часу - за квартал, місяць чи день. Також тут розміщені кольорові кола - візуалізації за типом закладів та типом населеного пункту.

У таблиці будуть відображатись ті самі результати пошуку з деталізацією на області, населені пункти, типи закладів та безпосередньо конкретні заклади з відображенням динаміки їхньої реєстрації в системі. Біля областей в таблиці є позначки “+” - якщо натиснути на них, інформація відображається більш детально.

Для перегляду дешборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Дата оновлення інформації на дашборді - в лівому нижньому куті екрану.