gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English
Правомірність здійснення витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за рахунок коштів, отриманих за договором з НСЗУ.

Заклади охорони здоров’я, які уклали договір з НСЗУ, є автономними, тобто самостійними щодо питань розпорядження коштами, які вони отримують за надання послуг з медичного обслуговування населення.

Заклад охорони здоров’я витрачає кошти у відповідності до встановленого законодавством порядку та затвердженого фінансового плану.

Принагідно інформуємо, що Законом України від 03 жовтня 2017 року № 2148-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” (далі – Закон № 2148) внесено зміни до  Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” та Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” – в частині уточнення порядку відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

 Процедуру відшкодування підприємствами витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах визначено Інструкцією про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженою постановою правління Пенсійного фонду України 19.12.2003 № 21-1.