Електронні медичні інформаційні системи (МІС) дають змогу автоматизувати роботу медзакладів та пропонують функціонал, який необхідний для роботи в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). А відповідно - і для співпраці з НСЗУ, оскільки оплата за надані послуги відбувається на підставі даних з ЕСОЗ.
МІС розроблені приватними компаніями. Медичні заклади можуть обирати будь-яку МІС з-поміж тих, які пройшли успішне тестування і підключилися до центральної бази даних ЕСОЗ.
Готуючись до укладення договору з НСЗУ, закладу потрібно перевірити:
- чи чинний договір на послуги МІС і який термін його дії;
- чи є обрана МІС у переліку підключених до центральної бази даних ЕСОЗ на необхідний закладу функціонал. Тобто чи дає МІС можливість взаємодіяти з НСЗУ та чи відповідає технічним вимогам;
- чи уся актуальна інформація про заклад - місця надання послуг, медичних працівників, ліцензію на здійснення медичної практики - внесена в ЕСОЗ через вашу МІС.
Перелік МІС, які відповідають вимогам, за посиланням.
Зверніть увагу, з технічними питаннями щодо роботи вашої МІС потрібно звертатися не до НСЗУ, а до служби підтримки МІС, які є вашими партнерами.
Якщо ваш заклад ще не обрав МІС, або вирішив її змінити, ознайомтесь з переліком усіх можливостей, які пропонують МІС, та оберіть функціонал, який відповідає вашим потребам.
Радимо також проаналізувати чи готовий персонал для роботи з МІС. Оцініть комп’ютерну грамотність, визначте, які труднощі виникають та чи потрібно провести додаткове навчання. Адже функціонал МІС розширюється і вдосконалюється.
Детальна інформація про підготовку до контраткування публікуватиметься у цій групі.
А також тут:
- вайбер-канал НСЗУ;
- телеграм-канал Академія НСЗУ.
Підписуйтесь та обирайте зручний для себе майданчик, щоб отримувати важливу інформацію.