gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Коронавірус (COVID-19)

Детальна інформація про коронавірус COVID-19

Оголошення № 5
про укладення договорів про медичне обслуговування населення
для здійснення пілотного проекту для вторинної (спеціалізованої)

медичної допомоги у Полтавській області
від 05 березня 2019 року

Відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», пункту 6 Порядку укладення, зміни та припинення договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 року № 410, з метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 р. № 131, Національна служба здоров'я України (далі – НСЗУ) оголошує про укладення договорів про медичне обслуговування населення для здійснення пілотного проекту для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги у Полтавській області  (далі – договір) на умовах, викладених нижче:

Медичні послуги з програми державних гарантій медичного обслуговування населення (далі — програма медичних гарантій), які повинні надаватися згідно з Договором
Медичні послуги, пов'язані з наданням вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги відповідно до Порядку здійснення пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги у Полтавській області, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 р. № 131.

Спеціальні умови надання медичних послуг за Договором
Особливості здійснення пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги у Полтавській області встановлені в Порядку здійснення пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги у Полтавській області, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 р. № 131 (далі – Порядок).
Суб'єкт господарювання, який включений до Переліку комунальних закладів охорони здоров'я, на базі яких здійснюється пілотний проект з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги у Полтавській області, та бажає укласти договір з НСЗУ, повинен відповідати Вимогам до надавача послуг з медичного обслуговування населення, з яким головними розпорядниками бюджетних коштів укладаються договори про медичне обслуговування населення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 391.

Спосіб подання Заяв про укладення Договору
Заявник надсилає на електронну пошту [email protected] до НСЗУ заяву та додатки до неї у вигляді сканованих копій підписаних документів за встановленими формами у форматі Word (далі – заява та додаток).

Форма Заяви та додатків для завантаження

Строк подання Заяв про укладення Договору
Строк подання заяви та додатків спливає о 18 годині 00 хвилин за Київським часом 8 березня 2019 року. Заяви про укладення договору, у тому числі з усунутими недоліками (повторні), подані після закінчення строку подання, не розглядаються.
З метою забезпечення можливості заявникам вчасно виправити помилки у заяві та поданих документах НСЗУ рекомендує подавати заяви та додатки не пізніше 6 березня 2019 року.

Важливо:

У разі наявності будь-яких інших питань, які виникають під час заповнення заяви звертайтеся на адресу електронної пошти: [email protected] або за номером телефону 044-426-67-20.