gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Коронавірус (COVID-19)

Детальна інформація про коронавірус COVID-19

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ'Я ЗАПРОШУЄ ЕКСПЕРТІВ ДО СПІВПРАЦІ!
Національна служба здоров’я України розпочинає відкритий відбір позаштатних експертів для участі у розробці специфікацій та умов закупівлі за пакетами медичних послуг відповідно до чинних нормативно-правових актів, наявних лікувально-діагностичних технологій з доведеною ефективністю, а також сучасної медичної практики в рамках Програми медичних гарантій 2022.

Якщо у Вас є бажання долучитись до процесу подальшої трансформації медичної галузі та зробити власний внесок у підвищення якості  медичних послуг в Україні, розширити досвід та отримати необхідні для роботи нові практичні знання, першими дізнаватися про подальші кроки в системі надання медичної допомоги, посилювати професійні зв’язки в медичній спільноті, запрошуємо заповнити форму та долучитися до команди позаштатних експертів НСЗУ!

Взяти участь у відборі можуть лікарі, представники громадських та міжнародних організацій, які працюють у сфері охорони здоров’я.

ЯК СТАТИ ПОЗАШТАТНИМ ЕКСПЕРТОМ НСЗУ?
Взяти участь у відборі можуть лікарі, а також інші фахівці в сфері організації та управління охороною здоров’я, представники громадських та міжнародних організацій, які працюють у сфері охорони здоров’я.

Обов’язковими вимогами до клінічних експертів є:
- вища медична освіта;
- досвід медичної практики за спеціальністю та/або в організації та управлінні охороною здоров’я від 5 років;
- власне бажання/самомотивація до роботи в якості експерта;
- вільне володіння українською мовою.

Додатковими перевагами для клінічних експертів будуть:
- наявність додаткової закордонної освіти та/або медичної практики (стажування), проходження тренінгів за спеціальністю;
- наявність рекомендацій інших експертів-спеціалістів, МОЗ та інших центральних органів виконавчої влади, департаментів охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, обласних державних адміністрацій, державних міських адміністрацій міст Києва та Севастополя, медичних асоціацій, професійних (медичних) громадських організацій, а також міжнародних організацій та партнерів, які залучені до реформування системи охорони здоров’я;
- вчене звання: доктор філософії (кандидата медичних наук) або доктор медичних наук за відповідною спеціальністю згідно з напрямом роботи експертної групи;
- наявність публікацій, наукових статей у виданнях за напрямом програми медичних гарантій, що індексуються в міжнародних наукометричних базах даних (>2 од.);
- володіння англійською мовою.

Основні завдання для залучених експертів:
- участь у розробці специфікацій та умов закупівлі за пакетами медичних послуг за програмою медичних гарантій на 2022 рік;
- формування пропозицій до розробки галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

Якщо Ви бажаєте долучитись до команди позаштатних експертів НСЗУ на безоплатній основі, просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Прийом заявок триватиме до 14 червня 2021 року. Про успішний результат проходження відбору буде повідомлено на зазначену в анкеті електронну пошту до 25 червня 2021 року.

Незалежно від результату відбору, кожен з Вас має можливість надати свої пропозиції, долучившись до громадських обговорень проєкту Програми медичних гарантій на 2022 рік.

Команда Національної служби здоров’я України вдячна за Вашу участь у відборі та бажання разом з нами змінювати систему охорони здоров’я, враховуючи інтереси пацієнтів та медичних працівників!