gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Дешборд «Карта місць відпуску лікарських засобів за електронними рецептами за урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки» має два розділи, які перемикаються за допомогою стрілок під дешбордом.

1. У першому розділі можна знайти детальну інформацію щодо укладених договорів про реімбурсацію між аптечними закладами та НСЗУ.

Сторінка містить корисну інформацію:

— про кількість аптечних закладів, що вже уклали договір;
— про кількість місць відпустку лікарських засобів за електронним рецептом;
— відображення відсоткового поділу аптек-партнерів НСЗУ за формою власності та за типом закладу.

На дешборді також можна побачити дані щодо розподілу аптек за наявністю відпущених електронних рецептів. 

Аптеки та аптечні пункти, в яких відпущено хоча б один електронний рецепт,  на інтерактивній карті промарковані зеленим кольором.

Аптеки та аптечні пункти, в яких поки що не відпущено жодного електронного рецепту, промарковані помаранчевим кольором. 

Рекомендуємо перед тим, як йти до аптеки, яку позначено помаранчевим кольором, подзвонити і дізнатись, чи можливо отримати в ній «Доступні ліки» за електронним рецептом вже сьогодні.

Також у таблиці з інформацією про назву аптеки, контакті дані, адресу додано стовпчик «Уже є відпущені».

Карта місць відпуску лікарських засобів є інтерактивною. Обравши за допомогою фільтрів потрібний населений пункт, можна побачити розташування аптечних закладів у цьому населеному пункті, їхні адреси та контактні телефони. Також - дізнатись, чи відпущено в обраній аптеці хоча б один електронний рецепт. Для зручності використання рекомендуємо натиснути кнопку «на весь екран» на нижній панелі дешборду праворуч. І перегляд даних відбуватиметься у збільшеному масштабі.

Ефективному пошуку інформації сприятимуть наступні фільтри:

— область;
— населений пункт;
— тип власності (комунальний, приватний, ФОП);
— назва закладу;
— код ЄДРПОУ.

Необхідний аптечний заклад легко знайти як на карті, так і за допомогою зазначених фільтрів. Натиснувши на обраний за допомоги фільтрів підрозділ, можна побачити його розташування на карті.

2. Другий розділ містить інформацію щодо розподілу законтрактованих аптек та аптечних пунктів за областями.

Тут також розміщено дані про кількість аптечних закладів, що вже уклали договір та  кількість місць відпустку лікарських засобів за електронним рецептом.

Графічно можна відразу побачити відсотковий поділ аптек-партнерів НСЗУ за формою власності та за типом закладу для кожної області.

Додано інформацію щодо розподілу аптек та аптечних пунктів за наявністю відпущених рецептів за областями України.

Тут застосовуються ті самі фільтри пошуку та деталізації інформації, як і в першому розділі, але додається можливість пошуку аптечного закладу за назвою населеного пункту, області, де працюють аптеки-партнери НСЗУ.

На сторінках обох підрозділів дата останнього оновлення інформації зазначена в лівому нижньому куті дешборду. Там же є опція для репосту у соціальних мережах.

Можливість скинути всі фільтри для подальшого пошуку інформації - в лівому верхньому куті дешборду.

Тут можна завантажити відкриті дані щодо аптечних закладів, які уклали договір із НСЗУ за програмою реімбурсації “Доступні ліки”.