Дешборд «Карта місць відпуску лікарських засобів за електронними рецептами за урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки» має два розділи, які перемикаються за допомогою стрілок під дешбордом.

1. У першому розділі можна знайти детальну інформацію щодо вже укладених договорів про реімбурсацію аптечних закладів із НСЗУ.

Сторінка містить корисну інформацію:

— про кількість аптечних закладів, що вже уклали договір;
— про кількість місць відпустку лікарських засобів за електронним рецептом;
— відображення відсоткового поділу аптек-партнерів НСЗУ за формою власності та за типом закладу.

Карта місць відпуску лікарських засобів є інтерактивною. Обравши за допомогою фільтрів необхідне місто (населений пункт), можна побачити розташування аптечних закладів у цьому населеному пункті, їх адреси та контактні телефони. Для зручності використання рекомендуємо натиснути кнопку «на весь екран» на нижній панелі дешборду праворуч. І перегляд даних відбуватиметься у збільшеному масштабі.

Ефективному пошуку інформації сприятимуть наступні фільтри:

— область;
— населений пункт;
— тип власності (комунальний, приватний, ФОП);
— назва закладу;
— код ЄДРПОУ.

Необхідний аптечний заклад легко знайти як на карті, так і за допомоги зазначених фільтрів. Натиснувши на обраний за допомоги фільтрів підрозділ, можна побачити його розташування на карті.

2. Другий розділ містить інформацію щодо розподілу законтрактованих аптек та аптечних пунктів за областями. 

Тут також розміщено дані про кількість аптечних закладів, що вже уклали договір та  кількість місць відпустку лікарських засобів за електронним рецептом.
Графічно можна відразу побачити відсотковий поділ аптек-партнерів НСЗУ за формою власності та за типом закладу для кожної області.

Тут застосовуються ті самі фільтри пошуку та деталізації інформації, як і в першому розділі, але додається можливість пошуку аптечного закладу за назвою міста (населеного пункту), області, в якому працюють аптеки-партнери НСЗУ.

На сторінках обох підрозділів дата останнього оновлення інформації знаходиться в лівому нижньому куті дешборду. Там же є опція для репосту у соціальних мережах. Можливість скинути всі фільтри для подальшого пошуку інформації - в лівому верхньому куті дешборду.