Дешборд складається з п’яти сторінок і містить:

— деталізацію виписаних електронних рецептів за категоріями захворювань і лікарськими засобами; 
—  інформацію про виписані електронні рецепти та вік, стать пацієнтів на рівні кожного закладу первинної допомоги по всій Україні, в розрізі областей, населених пунктів та закладів ПМД.

На дешборд потрапляє кожен виписаний електронний рецепт і це дозволяє бачити загальну картину споживання лікарських засобів за оновленою урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки».

Фільтри дешборду

Пошук інформації відбувається за допомогою наступних фільтрів:
— область;
— населений пункт;
— тип населеного пункту (місто, село, смт);
— тип власності (комунальний, приватний, ФОП);
— ЄДРПОУ / назва закладу;
— лікарський засіб (МНН);
— групи захворювань;
— вікова група;
— стать.

Щоб застосувати фільтр, потрібно натиснути на текстове поле, а потім вибрати один із запропонованих варіантів або почати писати в текстовому фільтрі біля зображення лупи.

Приклади використання фільтрів

Обравши у фільтрі лікарський засіб, ви побачите категорію захворювання, за яким виписано ЛЗ, аналітичні дані щодо співвідношення вікових груп населення та кількістю виписаних електронних рецептів. Також міститься інформація про стать пацієнтів, яким призначено обраний ЛЗ, деталізацію відповідно типу населеного пункту.

Якщо обрати у фільтрі групу захворювання, можна проаналізувати, який саме з лікарських засобів (МНН), виписують найчастіше.

При застосуванні фільтрів про географічні дані зручно працювати з деталями щодо виписаних електронних рецептів за категоріями і лікарськими засобами у конкретному регіоні.

Щоб скинути всі фільтри, скористайтесь посиланням «скинути фільтри» у лівому верхньому кутку сторінки. Щоб скинути конкретний фільтр, скористайтесь ластиком біля фільтру.

Навігація і візуалізація дешборду

Працювати з даними зручно також за допомогою візуалізацій, графіків, діаграм таблиць. 

Можна вибрати будь-який об'єкт на діаграмі/графіку/таблиці і всі показники та елементи візуалізації на сторінці автоматично перерахуються. Кнопками над графіками легко перемикати деталізацію від області до населеного пункту.

Кожна з п'яти сторінок відкривається стрілками знизу сторінки. Для зручності використання рекомендуємо натиснути кнопку «на весь екран» на нижній панелі дешборду праворуч. Тоді перегляд даних відбуватиметься у збільшеному масштабі.

Інформація дешборду оновлюється кілька разів на тиждень. Дата оновлення вказана у нижньому лівому куті сторінки.