gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

На дешборді “Виписані та відпущені електронні рецепти” ви можете отримати інформацію щодо виписаних та відпущених електронних рецептів на лікарські засоби, що беруть участь в урядовій програмі реімбурсації “Доступні ліки”.

Аби обрати фільтри пошуку потрібної вам інформації, використовуйте кнопку “Фільтр” ліворуч вгорі. Там ви можете обрати область, район та місто, де виписують та відпускають електронні рецепти, а також - розподіл медичних та аптечних закладів за типом власності.

Результати інформації, отриманої за допомогою обраних фільтрів, розподіляються на дві частини:

- ліворуч - у цифровому та графічному вигляді можна побачити кількість електронних рецептів, виписаних у закладах охорони здоров’я, партнерах НСЗУ, в обраному регіоні;
- праворуч - кількість відпущених рецептів в аптечних закладах, що беруть участь у програмі реімбурсації “Доступні ліки”, у тому ж регіоні.

Аби прибрати вікно “Фільтр”, для зручності використовуйте кнопку “Закрити вікно”. При цьому обрані вами фільтри будуть збережені. Якщо ви хочете почати пошук за новими фільтрами, використовуйте кнопку “Скасувати фільтри”.

Праворуч внизу є опції для репосту у соціальних мережах та функція “Розгорнути дешборд на весь екран”, а також дата останнього оновлення інформації.