gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

ОГОЛОШЕННЯ
про формування пропозицій щодо включення торговельних назв лікарських засобів до Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації 

Відповідно до пункту 7 Порядку визначення розміру реімбурсації лікарських засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2017 року № 152 (із змінами) (далі – Порядок), наказу МОЗ України від 06 січня 2021 року № 7 «Про затвердження Реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 04 січня 2021 року»,  яким затверджено Реєстр граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 04 січня 2021 року.

Національна служба здоровʼя України ОГОЛОШУЄ про формування пропозицій щодо включення торговельних назв лікарських засобів до Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації (далі – Реєстр).

Для формування пропозицій щодо включення торговельних назв лікарських засобів до Реєстру  НСЗУ відповідно до пункту 8 Порядку приймає від власників реєстраційних посвідчень на лікарські засоби або їх уповноважених представників (далі – Заявник):

1. Заяву про включення торговельної назви лікарського засобу до Реєстру (далі – Заява), складену за формою, наведеною в додатку 1 до Оголошення.
2. Засвідчену в установленому законодавством порядку копію довіреності, виданої власником реєстраційного посвідчення на лікарський засіб, яка підтверджує повноваження Заявника подавати до НСЗУ інформацію, зазначену в Заяві (за необхідності).
3. Зобов’язання здійснювати постачання лікарського засобу в Україні протягом заявленого строку за ціною, зазначеною в Реєстрі, складене за формою, наведеною в додатку 2 до Оголошення.
4. Зобов’язання забезпечити безперебійну наявність лікарського засобу на території України протягом строку дії Реєстру, складене за формою, наведеною в додатку 2 до Оголошення.

Зазначені документи  подаються в електронній формі на адресу електронної пошти [email protected].

Документи, складені іноземною мовою, подаються разом із їх перекладом українською мовою, засвідченим у встановленому порядку.

На всі електронні документи, що подаються до НСЗУ, накладається кваліфікований електронний підпис керівника юридичної особи – Заявника (у разі подання Заяви уповноваженим представником накладається його кваліфікований електронний підпис).

Прийом Заяв щодо внесення торговельної назви лікарського засобу до Реєстру та необхідних документів здійснюється  з 12 січня 2021 р. до 18:00 години 19 січня 2021 р.

Заяви та документи, подані після закінчення кінцевого терміну, не розглядаються.

З метою забезпечення можливості Заявникам вчасно виправити помилки у поданих Заяві та документах, НСЗУ рекомендує подавати Заяви та необхідні документи не пізніше 18 січня 2021 року.

Заявник, який бажає надати додаткову інформацію до НСЗУ, може додати її в електронному вигляді до Заяви.

З будь-яких питань, що виникають під час подання документів до НСЗУ можна звертатися:
- на адресу електронної пошти [email protected];
- за контактними номерами телефону НСЗУ: 093 044 91 64 або 097 108 38 48.

УВАГА! Реєстр буде оновлюватися повністю. Власникам реєстраційних посвідчень на лікарські засоби (або їх уповноважені представники), включених до поточної редакції Реєстру, для включення торговельних назв цих лікарських засобів до нової редакції Реєстру необхідно подати до НСЗУ Заяву та відповідні документи згідно із встановленою процедурою.

Додаток 1. Заява
Додаток 2. Зобов'язання