gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Прозорість та відкритість - важливі принципи діяльності Національної служби здоров'я України. Ми забезпечуємо їх впровадження завдяки використанню сучасних електронних інструментів збору, обробки, аналізу та оприлюднення інформації.

В цьому розділі ви знайдете знеособлені електронні дані закладів-партнерів Національної служби здоров'я України, представлені в двох видах:
- у вигляді аналітичних панелей, за допомогою яких можна шукати інформацію, використовуючи різні фільтри, копіювати та роздруковувати необхідні дані;
- у вигляді звітів;
- у вигляді відкритих даних, доступних для завантаження та машинної обробки з Єдиного державного веб-порталу відкритих даних.

Інформацію про організаційну структуру Національної служби здоров'я України можна знайти тут.

Національна служба здоров'я України є розпорядником коштів платників податків, спрямованих на функціонування системи охорони здоров'я. Ми надзвичайно відповідально ставимось до впровадження електронних інструментів на кожному етапі трансформації системи. Адже тільки на основі достовірних електронних даних відбуваються прозорі виплати закладам-партнерам за договором з НСЗУ.