gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Дашборд Статистика поданих декларацій про вибір лікаря первинної медичної допомоги”  містить інформацію про кількість декларацій, включно з розподілом за віковими групами та статтю пацієнтів, за спеціальностями лікаря, за типом населеного пункту, областями тощо. На дашборд потрапляє кожна подана декларація.

Дашборд складається з п’яти сторінок. На кожній зі сторінок є наступні фільтри, які можна застосувати для деталізації інформації: 
- область;
- населений пункт та тип населеного пункту;
- тип власності;
- договір з НСЗУ;
- форма власності надавача ПМД;
- надавач ПМД (пошук за назвою);
- звітна дата.

Щоб застосувати фільтр, потрібно натиснути на текстове поле, а потім вибрати один із запропонованих варіантів або почати писати в текстовому фільтрі біля зображення лупи. Щоб скинути всі фільтри, скористайтесь посиланням «скинути фільтри» у лівому верхньому кутку сторінки. Щоб скинути конкретний фільтр, скористайтесь ластиком біля фільтру.

Розділ І “Загальний огляд поданих декларацій” містить графічно зображну інформацію про: 
- кількість активних декларацій;
- кількість надавачів, яким подано декларації;
- кількість лікарів, яким подано декларації;
- розподіл декларацій за статтю та віковими групами пацієнта;
- розподіл декларацій за областями та за типом населеного пункту;
- розподіл декларацій за спеціальністю лікаря. 

Розділ ІІ “Динаміка подання декларацій” відображає помісячну динаміку подання декларацій, а також динаміку кількості надавачів та лікарів ПМД з деклараціями. За допомогою дадаткових фільтрів над графіком “Загалом”, “Тип населеного пункту”, “Вікові групи”, “Стать” можна аналізувати інформацію щодо динаміки подання декларацій.

Розділ ІІІ “Деталізація поданих декларацій. Таблиця” показує, скільки декларацій, лікарів та надавачів з деклараціями в кожному регіоні. При цьому, інформацію можна проаналізувати навіть за кожним лікарем, а не лише закладом ПМД. Для цього варто скористтаись додатковими фільтрами, розташованими над таблицею - “ПІБ лікаря”, “% поданих декларацій”.

Розділ ІV “Розподіл поданих декларацій за областями. Карта” дає можливість побачити всю інформацію про кількість пацієнтів з деклараціями в різних регіонах України на карті. 

Розділ V “Статево-віковий розподіл поданих декларацій” також містить графіки, за якими зручно аналізувати розподіл декларацій за статтю та віком. 

На дашборді можна працювати з данимза допомогою візуалізацій та таблиць.
Якщо натиснути на будь-який об'єкт  візуаліації, то всі показники та елементи візуалізації на сторінці автоматично перерахуються. Також якщо навести мишкою на будь який елемент візуалізації, з'явиться можливість масштабувати цей елемент на всю сторінку та переглянути список всіх фільтрів, які впливають на даний елемент візуалізації.