gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

На дашборді Статистика ведення медичних записів щодо вакцинації населення” на п’яти сторінках розміщено актуальну інформацію та деталізацію щодо рівнів вакцинації в кожному регіоні України. На кожній сторінці дашборду зручно знаходити інформацію про регіон, тип допомоги, надавача медичних послуг, вакцину, вік та стать пацієнта, тип взаємодії, дату вакцинації та внесення цих даних в ЕСОЗ.

1.  Загальний огляд ведення медичних записів з вакцинації.
Перший розділ містить інформацію щодо загальної статистики проведення імунізації. На сторінці можна знайти інформацію про загальну кількість вакцинацій, кількість записів про вакцинації в ЕСОЗ, кількість вакцинацій, що є вторинними, розподіл пацієнтів, які отримали вакцину за статтю, віком  та кількістю отриманих вакцин,   кількість лікарів, які внесли дані щодо вакцинації, в ЕСОЗ, приріст даних за класом взаємодії та інше.  
Кожен показник деталізовано за областю реєстрації, типом населеного пункту, формою власністю, надавачем медичних послуг, назвою імунологічного препарату, за класом взаємодії (амбулаторна, первинна, спеціалізована ланка), а також датою проведеної вакцинації.

2. Деталізація проведення імунізації. Динаміка
У другому розділі розміщено інфографіку щодо динаміки створених записів про вакцинацію (за часовими параметрами - рік, квартал, місяць, тиждень, день), розподіл введених вакцин за областями тощо.

3. Статево-віковий розподіл пацієнтів
Тут розміщено інформацію про розподіл створених записів за віком та статтю пацієнтів (зокрема, й у відсотках), дані про вік та стать пацієнта із зазначенням назви імунологічного препарату, яким було вакциновано, про кількість проведених щеплень із зазначенням імунологічного препарату.

4. Деталізація ведення медичних записів з вакцинації. Карта за областями
У четвертому розділі можна знайти інформацію, що стосується розподілу створених записів про вакцинацію за областями. А саме, скільки вакцинацій проведено та внесено в ЕСОЗ, скільки пацієнтів отримали щеплення. Також можна дізнатися про кількість лікарів, які провели вакцинацію та медичних закладів, у яких проведено вакцинацію.

5. Деталізація ведення медичних записів з вакцинації. Таблиця
У даному розділі деталізовано інформацію про вакцинацію в медичних закладах України за типом допомоги - амбулаторної, первинної та спеціалізованої.

Графічні зображення, які містяться на сторінках дашборду, є клікабельними. Це означає, що можна можна вибрати будь-який об'єкт візуалізації і всі показники та елементи візуалізації на сторінці автоматично перерахуються.

На кожному розділі дашборду:
- дата останнього оновлення даних розташована в у нижньому лівому куті  сторінки;
- опція для репосту у соціальних мережах - в правому нижньому куті сторінки;
- опція скинути всі фільтри для подальшого пошуку інформації - в лівому верхньому куті;
- розкрити дашборд на весь екран - використовуйте стрілки в правому нижньому куті.

Для перегляду дашборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Дашборд Статистика ведення медичних записів щодо вакцинації населеннядозволить пацієнтам, керівникам закладів охорони здоров’я, представникам обласних департаментів охорони здоров’я та громадських організацій бачити реальну й актуальну інформацію про рівні вакцинації у кожному регіоні та медичному закладі.