gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

На дашборді Стан подання звітів про наявність чи відсутність інцидентів під час надання медичних послуг розміщено інформацію щодо поданих медичними закладами відповідних звітів про випадки, які сталися у закладі під час надання медичної допомоги. Йдеться, зокрема, про ненавмисне залишення стороннього предмету в рані чи порожнині тіла пацієнта, інциденти, пов’язані з переливанням крові та її компонентів, хибне хірургічне втручання, нещасний випадок з пацієнтом, що стався в місці надання медичних послуг (падіння та інциденти, пов’язані з несправністю, виходом з ладу або неправильним використанням медичного виробу), інциденти, пов’язані з помилками під час призначення лікарських засобів та інших сполук, інфекційні хвороби, пов’язані з наданням медичної допомоги. Такий звіт має подавати щокварталу кожен медичний заклад, законтрактований НСЗУ. Навіть, у разі відсутності протягом звітного періоду випадків.

Уніфікована форма звіту розроблена для всіх медичних закладів. І є обов’язковою, незалежно від форми власності, рівня надання медичної допомоги та спеціалізації.  Аналітична панель має 2 розділи.

Розділ І-й - Інформація про стан подання звітів про наявність або відсутність інцидентів, що відбулися під час надання медичних послуг” містить дані щодо кількості надавачів медичних закладів, що подали (або не подали), про частку надавачів, що вже прозвітували, кількість зафіксованих у звітах інцидентів. В основній таблиці розділу можна знайти інформацію щодо кожного медичного закладу країни. На сторінці також є динамічна інфографіка щодо кількості надавачів медичних послуг, які подали звіт, за певний часовий період.

У розділі ІІ “Зведення за областями щодо стану подання звітів про наявність або відсутність інцидентів” можна знайти інформацію щодо регіонального розподілу надавачів, які подають звіт. Також у інфографіці розміщено дані про частку надавачів, що прозвітували за певний часовий проміжок та розподіл зафіксованих інцидентів у кожній області країни.

Графічні зображення, які містяться на сторінках дашборду, є клікабельними. Це означає, що можна можна вибрати будь-який об'єкт візуалізації і всі показники та елементи візуалізації на сторінці автоматично перерахуються.

На кожному розділі дашборду:
- дата останнього оновлення даних розташована в у нижньому лівому куті  сторінки;
- опція для репосту у соціальних мережах - в правому нижньому куті сторінки;
- опція скинути всі фільтри для подальшого пошуку інформації - в лівому верхньому куті;
- розкрити дашборд на весь екран - використовуйте стрілки в правому нижньому куті.

Для перегляду дашборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Дашборд Стан подання звітів про наявність чи відсутність інцидентів під час надання медичних послугдозволить пацієнтам, керівникам закладів охорони здоров’я, представникам обласних департаментів охорони здоров’я та громадських організацій бачити реальну й актуальну інформацію про доступність та якість надання медичної допомоги у кожному медичному закладі.