gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Дашборд «Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій» має 4 розділи.

Розділ 1«Укладені договори про медичне обслуговування населення» містить інформацію про загальну кількість закладів, які підписали договір з НСЗУ на надання первинної, спеціалізованої та екстреної медичної допомоги. Угорі сторінки можна побачити окремо кількість комунальних та приватних закладів. Є також розподіл законтрактованих закладів по областях.

У таблиці розташовані законтрактовані заклади. Деталізувати таблицю можна за фільтрами ліворуч, а обравши необхідний заклад, потрібно натиснути кнопку “Група послуг” над таблицею.  Це дозволить побачити, за якими саме групами послуг має контракти з НСЗУ потрібний заклад.

За допомогою фільтрів ліворуч інформацію можна аналізувати за такими критеріями:
- область, населений пункт;
- форма власності;
- надавач послуг;
- вид допомоги  (COVID-19, первинна, екстрена, спеціалізована)
- напрям (наприклад пріоритетні стаціонарні послуги, тощо)
- група послуг;
- номер договору;
- загальна сума договору.

Розділ 2«Карта надавачів медичної допомоги з деталізацією за групами послуг» показує інформацію з першого розділу у вигляді інтерактивної карти.

В даному розділі за допомогою карти можна переглянути які групи послуг надаються в різних населених пунктах, відповідно до укладених договорів з НСЗУ. Під картою інформація також подається в табличному вигляді.
За допомогою фільтрів можна деталізувати інформацію за групою послуг чи місцем розташування.
Якщо обрати будь-який об'єкт на карті візуалізації і всі показники та елементи візуалізації на сторінці автоматично перерахуються.
Також можна навести мишкою на будь-який елемент візуалізації і з'явиться можливість масштабувати цей елемент на всю сторінку та переглянути список всіх фільтрів, які впливають на нього. Якщо натиснути  правою кнопкою мишки на візуальний елемент, випадає контекстне меню, де можна отримати дані, які використовуються для відображення елементу у вигляді таблиці.

Розділ 3. “Розподіл сум чинних договорів за напрямом послуг” унаочнює інформацію про здійснені оплати за групами послуг. також доступні фільтри для деталізації даних.

А розділ 4. “Розподіл чинних договорів за областями. Карта” дозволяє побачити суми контрактів усіх закладів відповідно до кожної з областей України.

На кожному розділі дашборду:
- дата останнього оновлення даних розташована в у нижньому лівому, або правому верхньому куті  сторінки;
- опція для репосту у соціальних мережах - в правому нижньому куті сторінки; 
- опція скинути всі фільтри для подальшого пошуку інформації - в лівому верхньому куті;
- розкрити дашборд на весь екран - використовуйте стрілки в правому нижньому куті.

Для перегляду дашборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Завантажити дані можна тут.