gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Дашборд «Оплати надавачам послуг медичної допомоги за програмою медичних гарантій» містить консолідовану інформацію щодо сум виплат закладам, які надають первинну, спеціалізовану та екстрену медичну допомогу за договором з НСЗУ.

Дашборд має п’ять розділів: “Таблиця оплат за договорами», “Графічне відображення оплат”, “Карта оплат за областями”, “Аналіз оплат за допомогою структурованого дерева” та “Розподіл оплат за групами послуг”.  Перемикатись між розділами допомагають стрілки під таблицею.

У першому розділі інформація щодо виплат розміщена у вигляді таблиці.

Для більш швидкого та ефективного отримання інформації про обсяги виплат закладам використовуйте наступні фільтри ліворуч:
- область реєстрації;
- форма власності (комунальна, приватна та ФОП);
- назва надавача послуг;
- напрям, група послуг
- вид допомоги (первинна, екстрена, спеціалізована, COVID-19);
- вид оплати;
- звітний період.

Для отримання додаткової інформації можна за допомогою кнопок над таблицею - “Область”, “Населений пункт”, “Форма власності”, “Група послуг” та ін. - змінити деталізацію даних  у таблиці.

Також у таблиці можна побачити інформацію про приріст у %, оплачених сум  відповідно до попереднього періоду оплат. Аналізувати приріст оплат є можливість як за попередній місяць, так і за квартал або рік. В залежності від встановленого значення фільтру, у порівняння входить лише конкретний пакет/вид оплати або всі зведені оплати по всім напрямкам від НСЗУ для області чи конкретного закладу. Збільшилось чи зменшилось фінансування в поточному періоді допомагає побачити стрілка - зелена вгору або червона вниз.

Зверніть увагу, що в таблиці дані наведені за звітний період, а не за датою оплати. Оплати по звіту за попередній місяць здійснюються на початку нового звітного періоду. 

У другому розділі дашборду інформація щодо виплат розміщена у графічному вигляді. На цій сторінці можна подивитись:
- кількість надавачів послуг первинної, спеціалізованої та екстреної допомоги, які отримали оплати за договором з НСЗУ, в тому числі, і за пакетами з COVID-19;
- скільки виплачено закладам всього та окремо за видом допомоги;
- розмір оплат закладам відповідно до форми власності;
- розмір оплат закладам відповідно до кожної області та м.Київ;
- розподіл надавачів послуг, які отримали фінансування, за областями; 
- динаміку оплат.

У цьому розділі також можна використовувати фільтри за областю, населеним пунктом та формою власності. Фільтрування інформації за окремий проміжок часу здійснюється з використанням опції «Звітний період» - у лівій колонці. Можна вибрати будь-який об'єкт на діаграмі/графіку/таблиці і всі показники та елементи візуалізації на сторінці автоматично перерахуються.

У третьому розділі інформацію подано у вигляді карти, з нанесенням сум виплат за областями. Також доступні фільтри для отримання деталізованої інформації за конкретний звітний період та вид допомоги, форми власності  надавачів послуг.

Четвертий розділ дозволяє будувати структуроване дерево оплат, враховуючи область реєстрації надавача медичних послуг, флорму власності, групу послуг, вид допомоги, тип оплати та звітний період. 

П’ятий розділ унаочнює інформацію про здійснені оплати за групами послуг. також доступні фільтри для деталізації даних.

На кожній зі сторінок для продовження пошуку інформації щодо іншої області, закладу чи проміжку часу використовуйте опцію «Скинути фільтри» у верхньому лівому куті таблиці.

Дата останнього оновлення інформації дашборду - у лівому нижньому куті таблиці.

Щоб збільшити дашборд, натисніть на стрілочки у правому нижньому куті. Там також є можливість отримати посилання для репосту у соціальних мережах. Для перегляду дашборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Розділ сайту оновлюється кілька разів на місяць.

Завантажити дані можна тут