gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

На дашборді “Загальний огляд стану виписування та відпуску електронних рецептів за програмою реімбурсації “Доступні ліки” на чотирьох сторінках можна отримати інформацію про кількість виписаних та погашених електронних рецептів, кількість пацієнтів, які отримали “Доступні ліки” та динаміку залучення нових пацієнтів до програми реімбурсації “Доступні ліки”.

На кожній з трьох сторінок ліворуч вгорі знаходиться фільтр. Фільтр прискорює пошук потрібної інформації. За допомогою цього інструменту легко обрати область, населений пункт, де виписують та відпускають електронні рецепти, або де з'являються нові пацієнти, а також звітну дату.

1. Про виписані та погашені електронні рецепти на лікарські засоби, що беруть участь в програмі реімбурсації “Доступні ліки”
На сторінці про виписані та погашені електронні рецепти дані візуалізовано за допомогою таблиці та графіків. У таблиці міститься інформація, розподілена за областями, про кількість виписаних/погашених рецептів та відсоток співвідношення між ними. Праворуч ці дані можна проаналізувати відповідно до типу населеного пункту та організаційно-правової форми закладів, в яких виписано та погашено е-рецепти. На графіках відображено динаміку виписування та відпуску  електронних рецептів та їх приріст.

Якщо ліворуч натиснути у таблиці потрібний рядок, то праворуч інформація відобразиться відповідно до обраної області.

2. Кількість пацієнтів, які отримали ліки за програмою реімбурсації 
Містить наступні дані:
-кількість пацієнтів, які отримали “Доступні ліки”; /
-скільки відпущено електронних рецептів і яке число е-рецептів припадає на одного пацієнта в середньому;
-скільки нових (унікальних) пацієнтів долучились до програми вперше протягом останніх 24 годин, семи, тридцяти та дев’яносто днів.

Крім того, на таблиці дашборду можна побачити структуровану за областями України інформацію:  про кількість населених пунктів, в яких аптеки відпускають “Доступні ліки” у кожній області, число е-рецептів, які припадають на кожного пацієнта, кількість нових користувачів програми реімбурсації, які з'явилися протягом 24 годин, 7 днів, нових 30/90/180 днів.

3. Динаміка залучення нових пацієнтів до програми реімбурсації “Доступні ліки” 
Наявні фільтри та графіки, розміщені на сторінці, допоможуть проаналізувати динаміку залучення нових пацієнтів до програми реімбурсації. Інформація структурована таким чином:
-розподіл пацієнтів за кількістю отриманих е-рецептів;
динаміка залучення пацієнтів до програми;
- загальний приріст населених пунктів, де є погашені е-рецепти;
- загальний приріст пацієнтів, які взяли участь в програмі.

4. Розподіл кількості пацієнтів, виписаних та погашених рецептів за областями. Карта
На сторінці викладено карту України із загальною кількістю виписаних е-рецептів у країні та окремо по кожній області. 

Інформацію на сторінці можна деталізувати за допомогою вибору показників у лівому верхньому куті. А саме:
- кількість виписаних та погашених е-рецептів;
- кількість виписаних та погашених е-рецептів у відсотках;
- інформацію щодо нових пацієнтів;
- кількість е-рецептів, що було виписано на одного пацієнта.

За допомогою фільтра “Формат показника” можна змінити формат відображення обраного показника у певних часових проміжках - від 7 до 180 днів та від початку місяця, кварталу, року та за попередній рік. 

Зверніть увагу, якщо натиснути на необхідні дані на одному з чотирьох графіків, то відповідно до обраного критерію структурується інформація на наступних трьох. Інформацію можна побачити за день, місяць, квартал.
Щоб почати пошук за новими фільтрами, використовуйте кнопку “Скасувати фільтри”.

Праворуч внизу є опції для репосту у соціальних мережах та функція “Розгорнути дашборд на весь екран”, ліворуч - дата останнього оновлення інформації. 

Для перегляду дашборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Тут можна завантажити інформацію про виписані  електронні рецепти за програмою реімбурсації "Доступні ліки", тут можна завантажити інформацію про погашені електронні рецепти за програмою реімбурсації "Доступні ліки".