gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
en
Ua
in English

Коронавірус (COVID-19)

Детальна інформація про коронавірус COVID-19

Бот самооцінки короновірусу

В системі охороні здоров'я зараз відбувається перехід від паперової документації та документообігу до електронних. Паперова писанина для лікарів піде у минуле.

З 1 квітня медичний персонал повинен вести усі медичні записи у електронному вигляді. Електронна форма значно спростить ведення медичних записів, медичний документообіг буде автоматизовано. Водночас лікарі та медичні сестри мають освоїти нові електронні інструменти для коректного ведення електронних медичних записів.

Нові інструменти потребують додаткового навчання та підтримки. Тому Національна служба здоров’я України підготувала оглядовий матеріал з ведення електронних медичних записів.


Матеріал складатиметься з 5 частин:

  1. 1. Процес ведення медичних записів.
  2. 2. Медичний епізод.
  3. 3. Внесення медичних записів за результатами прийому пацієнта (взаємодія, обстеження, діагностичний звіт, процедура).
  4. 4. Направлення.
  5. 5. Особливості ведення медичних записів.

Оглядовий матеріал доступний на ePlatform Академії НСЗУ.

Також ми плануємо підготовку спеціальних навчальних курсів. Адже первинна медична документація, електронні медичні записи, залежно від рівня та профілю закладу, можуть мати свою специфіку.

Нам важливо знати, які запитання для вас є найактуальнішими і потребують роз’яснення. Пропонуємо вам взяти участь у формуванні бази запитань - вони стануть основою для наших матеріалів та навчальних програм в яких ми дамо на них докладні відповіді.

Просимо вас заповнити ЕЛЕКТРОННУ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ’ЯЗКУ ЩОДО ВЕДЕННЯ МЕДИЧНИХ ЗАПИСІВ.

Форма буде доступна протягом усього 2020 року.