Керівництво

Петренко Олег Едуардович


Посада: Голова НСЗУ
Електронна адреса: info@nszu.gov.ua
Контактний телефон: 044-42-66-777

Юридичний департамент

Жигінас Ірина Сергіївна


Посада: Заступник директора Юридичного департаменту
Електронна адреса: Iryna.Zhyhinas@nszu.gov.ua
Контактний телефон: 044-42-66-777


Пархомчук Тетяна Павлівна


Посада: Заступник директора департаменту - начальник відділу судово-претензійної роботи
Електронна адреса: Tetiana.Parkhomchuk@nszu.gov.ua

Департамент управління персоналом

Гнатюк Світлана Олександрівна


Посада: Директор департаменту
Електронна адреса: Svitlana.Hnatiuk@nszu.gov.ua
Контактний телефон: 044-331-70-96

Департамент договірної роботи та моніторингу

Оболенцева Валентина Володимирівна


Посада: Заступник директора департаменту - начальник відділу моніторингу договорів та взаємодії з правоохоронними органами
Електронна адреса: Valentyna.Obolentseva@nszu.gov.ua

Департамент медичної аналітики, прогнозування та взаємодії з МОЗ

Мельник Євгенія Олександрівна


Посада: Заступник начальника відділу координації груп медичних експертів
Електронна адреса: Yevgeniya.Melnyk@nszu.gov.ua

Департамент інформаційних технологій

Рябець Олександр Володимирович


Посада: Директор департаменту
Електронна адреса: Oleksandr.Riabets@nszu.gov.ua

Управління планово-аналітичної роботи, бюджетування та управління ризиками

Кушнір Наталія Адамівна


Посада: Начальник відділу планово-аналітичної роботи та бюджетування
Електронна адреса: Nataliia.Kushnir@nszu.gov.ua
Контактний телефон: 044-426-67-37

Управління бухгалтерського обліку та фінансової звітності

Іванищук Леся Анатоліївна


Посада: Начальник управління - головний бухгалтер
Електронна адреса: Lesia.Ivanishchuk@nszu.gov.ua
Контактний телефон: 044-426-67-37

Адміністративне управління

Шевченко Сергій Вікторович


Посада: Начальник управління
Електронна адреса: Serhii.Shevchenko@nszu.gov.ua


Панченко Юлія Костянтинівна


Посада: Помічник голови
Електронна адреса: Yuliia.Panchenko@nszu.gov.ua
Контактний телефон: 044-42-66-777

Управління комунікацій

Бойко Тетяна Олександрівна


Посада: Начальник управління
Електронна адреса: Tetiana.Boiko@nszu.gov.ua

Сектор внутрішнього аудиту

Битюцький Сергій Миколайович


Посада: в.о. начальника відділу
Електронна адреса: Serhii.Bytiutskyi@nszu.gov.ua

Сектор спеціальних робіт та режиму

Шимко Павло Миколайович


Посада: Завідувач сектору
Електронна адреса: Pavlo.Shymko@nszu.gov.ua

Сектор оцінки та усунення корупційних ризиків

Косяк Юрій Миколайович


Посада: Завідувач сектору
Електронна адреса: Yurii.Kosiak@nszu.gov.ua
Контактний телефон: 044-426-40-55