gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Коронавірус (COVID-19)

Детальна інформація про коронавірус COVID-19

Бот самооцінки короновірусу

Наказом НСЗУ від 31.07.2020 № 228-к оголошено добір на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В» на період дії карантину:

Номер вакансії, оприлюдненої на офіційному веб-сайті НАДСНайменування посади
9957
Заступник начальника відділу роботи з договорами щодо надання первинної медичної допомоги управління договірної роботи Департаменту договірної роботи
9958
Головний спеціаліст відділу розрахунків за договорами Департаменту договірної роботи
9959
Головний спеціаліст відділу «Прес-служба» управління зв’язків з громадськістю Департаменту комунікацій

Наказом НСЗУ оголошено добір на посаду державної служби категорії “В” апарату Національної служби здоров'я України на період дії карантину:

Номер вакансії, оприлюдненої на офіційному веб-сайті НАДСНайменування посади
9947
Головний спеціаліст відділу договірної роботи управління у м. Львові та у Львівській області Західного міжрегіонального департаменту (перша вакантна посада)
9948
Головний спеціаліст відділу договірної роботи управління у м. Львові та у Львівській області Західного міжрегіонального департаменту (друга вакантна посада)
9949
Головний спеціаліст відділу моніторингу управління у м. Львові та у Львівській області Західного міжрегіонального департаменту

Наказом НСЗУ від 06.07.2020 № 193-к оголошено добір на посаду державної служби категорії “В” апарату Національної служби здоров'я України на період дії карантину:

Номер вакансії, оприлюдненої на офіційному веб-сайті НАДСНайменування посади
9951
головний спеціаліст відділу договірної роботи управління у        м. Харкові та у Харківській області Північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України

Наказом НСЗУ від 08.07.2020 № 196-к оголошено добір на посаду державної служби категорії “Б” апарату Національної служби здоров'я України:

Номер вакансії, оприлюдненої на офіційному веб-сайті НАДСНайменування посади
9952
Заступник начальника управління - начальник відділу роботи з договорами щодо спеціалізованої, високоспеціалізованої та екстреної медичної допомоги управління роботи з договорами щодо спеціалізованої медичної допомоги Департаменту договірної роботи

Наказом НСЗУ від 15.07.2020 № 205-к оголошено конкурс на зайняття наступних посад державної служби категорій “Б” і “В” апарату Національної служби здоров'я України:

Номер вакансії, оприлюдненої на офіційному веб-сайті НАДСНайменування посади
9953
Заступник директора департаменту – начальник відділу розрахунків за договорами Департаменту договірної роботи
9954
Головний спеціаліст відділу адміністративно-господарських питань та охорони праці управління у м. Львові та у Львівській області Західного міжрегіонального департаменту (перша вакантна посада)
9955
Головний спеціаліст відділу адміністративно-господарських питань та охорони праці управління у м. Львові та у Львівській області Західного міжрегіонального департаменту (друга вакантна посада)
9956
Головний спеціаліст відділу адміністративно-господарських питань та охорони праці управління у м. Львові та у Львівській області Західного міжрегіонального департаменту (третя вакантна посада)