gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

Національна служба здоров'я України (НСЗУ) - новостворений центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення.  

Нашими основними функціями є: реалізація державної політики у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій; проведення моніторингу, аналізу і прогнозування потреб населення України у медичних послугах та лікарських засобах; виконання функцій замовника медичних послуг та лікарських засобів за програмою медичних гарантій; укладення, зміна та припинення договорів про медичне обслуговування населення та договорів про реімбурсацію; перевірка дотримання вимог, встановлених порядком використання коштів програми медичних гарантій і договорами про медичне обслуговування населення. Команда НСЗУ перебуває у процесі формування.  

Якщо Ви хочете долучитися до трансформації системи охорони здоров'я, ставши частиною колективу НСЗУ, будь ласка, стежте за оголошеннями про конкурси на актуальні вакансії.