gov.ua
Державні сайти України

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English
виберіть рік:

З загальним планом закупівель НСЗУ можна ознайомитися за посиланням.

Актуальні закупівлі без використання електронної системи закупівель:

Номер плану в ProZorro
Процедура закупівлі
Коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі ДК 021:2015
Конкретна назва предмету закупівлі
Очікувана вартість
Дата створення


За додатковою інформацією можна звернутись за телефоном +380631559484, Лисиця Михайло.

З проведеними закупівлями без використання електронної системи закупівель можна ознайомитися за посиланням.


1. Уряд України отримав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (далі – «МБРР») позику на цілі реалізації проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» та має намір використати частину коштів цієї позики для здійснення платежів за договором щодо IT обладнання для НСЗУ.

2. Міністерство охорони здоров’я України запрошує учасників торгів, які відповідають умовам торгів, надавати у запечатаному вигляді пропозиції конкурсних торгів щодо IT обладнання для НСЗУ.

3. Оголошення щодо конкурсу розміщено на веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Мінімальні кваліфікаційні вимоги, зокрема, включають наступне.


В рамках проекту “Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей” для створення інформаційної системи бізнес-аналітики та сховища даних Національної служби здоров'я України Міністерство охорони здоров'я України запрошує бажаючих до участі в торгах щодо закупівлі ліцензій на систему бізнес-аналітики (СКБД, СХД та ін.); послуг з налаштування та розгортання системи, тощо.

З оголошенням про початок конкурсу на закупівлю системи BI+DWH можна ознайомитись тут.


Розпочато тендер на створення та впровадження інформаційної системи Національної служби здоров'я України

БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» оголошує конкурсні торги із попередньою кваліфікацією учасників на створення та впровадження ІС Національної служби здоров’я України.

Розпочато перший етап закупівлі: попередня кваліфікація учасників. Кінцевий термін приймання кваліфікаційних пропозицій: 27 вересня 2019 року, до 12 год. 00 хв. за київським часом.

Розкриття кваліфікаційних пропозицій учасників відбудеться: 27 вересня 2019 року, о 14 год. 00 хв. за київським часом за адресою:  04080 м. Київ, вул. Межигірська, 87-А, БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ”.

Контактна особа: Петренко Дмитро, старший фахівець відділу закупівель.  тел. (044) 467 75 67, факс (044) 467 75 66.
E-mail: [email protected].

Всі питання щодо даного конкурсу, будь ласка, надсилайте електронною поштою на адресу: [email protected].

Вимоги до предмету закупівлі описані у формі кваліфікаційної пропозиції (Додаток 1 до оголошення).

Подивитись конкурсну документацію можна за посиланням.


Зустріч із постачальниками рішення для Інформаційної системи НСЗУ

Діяльність Національної служби здоров'я України базується на принципах відкритості та прозорості через впровадження сучасних електронних інструментів на всіх напрямках діяльності НСЗУ.

Для забезпечення ефективного, безперервного та якісного виконання Національної службою здоров'я України своїх функцій, у тісній співпраці з партнерами заплановано здійснити закупівлю комплексної системи автоматизації процесів НСЗУ.

Запрошуємо представників зацікавлених компаній-постачальників відвідати обговорення закупівлі та надати зворотній зв'язок з метою участі в тендері, який буде оголошено за результатами обговорення. Під час зустрічі ми розповімо про очікування та вимоги НСЗУ до потенційних постачальників, відповімо на запитання щодо тендерної процедури та предмету закупівлі, а також вислухаємо пропозиції зацікавлених компаній.

Закупівля здійснюватиметься БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» в рамках проекту «Підтримка розвитку інфраструктури електронної системи охорони здоров'я в Україні» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ознайомитись із описом предмету закупівлі зі створення комплексної системи автоматизації процесів НСЗУ можна тут:
- технічна специфікація на комплексну систему автоматизації процесів Національної служби здоров'я України;
- кваліфікаційні вимоги до учасника.

Для участі у зустрічі, будь ласка, надсилайте дані учасника координатору зустрічі – Мариновському Юрію, +38 067 444 0966,  [email protected].
 
Зустріч відбудеться в Тренінговому центрі БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ», за адресою: м.Київ вул.Межигірська 87A.
Дата: 14.08.2019, початок о 15:00.

Додаток! Ознайомитись із описом предмету закупівлі зі створення комплексної системи автоматизації процесів НСЗУ англійською мовою можна тут:
- технічна специфікація на комплексну систему автоматизації процесів Національної служби здоров'я України;
- кваліфікаційні вимоги до учасника.
 


1. Уряд України отримав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (далі – „МБРР”) позику на цілі реалізації проекту „ Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей” та має намір використати частину коштів цієї позики для здійснення платежів за договором щодо Створення контакт центру НСЗУ.

2. Міністерство охорони здоров'я України запрошує учасників торгів, які відповідають умовам торгів, надавати у запечатаному вигляді пропозиції конкурсних торгів щодо Створення контакт центру НСЗУ.

Мінімальні кваліфікаційні вимоги, зокрема, включають наступне.


В рамках проекту “Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей” для створення інформаційної системи бізнес-аналітики та сховища даних Національної служби здоров’я України Міністерство охорони здоров'я України запрошує бажаючих до участі в торгах щодо закупівлі ліцензій на систему бізнес-аналітики (СКБД, СХД та ін.); апаратного забезпечення для системи; послуг з налаштування та розгортання системи, тощо.
З оголошенням про початок конкурсу на закупівлю системи BI+DWH можна ознайомитись тут.

Завантажити технічне завдання можна тут.